Čaje adoro il tè

ČAJ

Sypané čaje adoro il tè nově v nabídce u Fenixu.
Vyberte si z široké nabídky a připravte si svůj dokonalý čaj.


Nakupujte u Fenixu se slevou 25%
nebo vydělávejte z domova. Zaregistrujte se zdarma.

Pro nákup bez registrace navštivte e-shop

Nabídka čajů adoro il tè

Čaj Fruity Bouquet Of Flowers

FRUITY BOUQUET OF FLOWERS je směs zeleného a černého čaje s výjimečnou vůní a bohatou a sladkou chutí. Čajová směs obsahuje: černý listový čaj, zelený listový čaj, ananasy, papája, kiwi, okvětní lístky chrpy, okvětní lístky měsíčku a přírodní aroma. Černý čaj má stimulační vlastnosti a zlepšuje krevní oběh, pomáhá také snižovat hladinu cholesterolu.

Doporučujeme použít asi 5 lžiček/litr

Objem: 50g

Čaj Blooming Cherr

Ovocný čaj BLOOMING CHERRY je dokonale vybraná směs zralých višní a kombinace červeného ovoce, kterou tvoří: ibišek, plody černého bezu, višně, červený rybíz, list kopřivy, maliny, vůně divokých třešní - takto volené ingredience vytvářejí zajímavou kompozici, ke které se člověk rád vrací.

Doporučujeme použít asi 5 lžiček/litr

Objem: 50g

Čaj Summer Love

Ovocný čaj SUMMER LOVE je speciálně vybraná směs, která obsahuje tyto složky: ibišek, jablko, papája, rozinky, černý rybíz, jahody, maliny, okvětní lístky slunečnice a chrpy, přírodní aroma. Posaďte se pohodlně s šálkem čaje Summer Love a přeneste se v myšlenkách na rajskou pláž. S každým dalším douškem nápoje ucítíte přirozenou chuť šťavnatého, čerstvě sklizeného a zralého ovoce přímo z rajské zahrady.

Doporučujeme použít asi 5 lžiček/litr

Objem: 50g

Čaj Supernal Dream

Funkční čaj Supernal Dream vás přenese do světa klidu a relaxace. Díky speciální kombinaci květů technického konopí se slunečnicovými květy a heřmánkem pocítíte uvolnění a úlevu. Výborně se osvědčí před spánkem. Čaj jsme obohatili bobulemi goji a kousky jablka.

Objem: 50g

Čaj Strawberry Cloud

Ovocný čaj Strawberry Cloud vás okouzlí neopakovatelnou chutí jahod spojenou s meruňkami a ananasem. Tyto pochoutky jsme spojili s ibiškem a přírodní vůní, abychom zvýraznili hloubku chuti.

Objem: 50g

Čaj Exciting Voyage

Chtěli byste zažít chuť pravého černého čaje přímo z Keni? Vyzkoušejte Exciting Voyage - jedinečnou směs malin, kokosu, meruněk a přírodního aroma. Nechte se přenést do světa cestování a objevte kouzlo sladké vůně lesních plodů, která se vznáší ve vzduchu.

Objem: 50g

Zaregistrujte se u Fenixu zdarma a nakupujte se slevou

Do Kódu distributora vyplňte: 0000632