Doplňky stravy

DOPLŇKY STRAVY
Fenix Vitae

Doplňte nedostatek vitamínů a minerálů s Vitae.
Vitamíny a minerály pro ženy i muže.
Vyberte si ten správný doplněk stravy šitý na míru přímo Vám.


Pojďte s Fenixem začít vydělávat nebo nakupujte se slevou 25%.
Zaregistrujte se zdarma. Kód distributora: 0000632

Pro nákup bez registrace navštivte e-shop

Nabídka výživových doplňků Fenix Vitae

Vitae - vitamíny a minerály pro ženy

  • Vitamín C
  • Niacin
  • Vitamín B6
  • Biotin
  • Molybden

Sada vitamínů a minerálů je dobrou volbou pro ženy, které chtějí komplexně podporovat fungování organismu. Správně volené složky podporují správnou funkci imunitního systému, zlepšují koncentraci, podporují nervový systém a snižují pocit únavy. Díky obsahu biotinu pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy. Molybden má příznivý vliv na vstřebávání železa, a tím pádem chrání před chudokrevností. Správná hladina niacinu v těle přispívá k udržení vysoké úrovně energie a pozitivně ovlivňuje práci mozku a centrálního nervového systému. Jód a selen podporují správné fungování štítné žlázy.

Doporučujeme užívat 1 tobolku dvakrát denně, nejlépe po jídle. Balení obsahuje 60 bílých želatinových tobolek.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku během dne. Doplněk je určen pro dospělé jako doplnění denní stravy.

Vitae - vitamíny a minerály pro muže

Doplňování každodenní stravy mužů správnými vitamíny a minerály je nesmírně důležité pro udržení správného fungování organismu. Bohaté složení Doplňku stravy VITAE a pokročilá formule podporují každý den zdravou pohodu mužů. Díky obsahu zinku napomáhá k udržování správné hladiny testosteronu v krvi. Vitamíny D, A a C, minerály měď, selen a zinek zase pomáhají při správném fungování imunitního systému. O zdravé a silné svaly se postarají hořčík, vápník a vitamín D. Tobolka Vitae obsahuje vitamín B1, který podporuje správnou činnost srdce, a hořčík, který podporuje správnou funkci srdečního svalu.

Doporučujeme užívat 1 tobolku dvakrát denně, nejlépe po jídle. Balení obsahuje 60 želatinových tobolek.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku během dne. Doplněk je určen pro dospělé jako doplnění denní stravy.

Vitae - pokožka, vlasy a nehty

  • Extrakt z listů kopřivy
  • Extrakt z přesličky rolní
  • Zinek a vitamín C

Krásná, hladká pokožka a zdravé, silné vlasy a nehty jsou přirozenou ozdobou každého člověka, zejména žen. Vzhled vlasů, kůže a nehtů je indikátorem celkového stavu organismu. Proto doporučujeme používat Doplněk stravy VITAE, který bude skvělým doplněním výživy a efektivně ovlivní pěkný vzhled nehtů, pokožky a vlasů.

Jedna tobolka obsahuje min. bylinkový extrakt z přesličky/oxid křemičitý, extrakt z kopřivových listů, zinek (glukonát), vitamín C a organickou síru MSM.

Doporučujeme užívat 1 tobolku denně. Balení obsahuje 60 želatinových tobolek, které vydrží na dva měsíce používání.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku během dne. Doplněk je určen pro dospělé jako doplnění denní stravy.

Vitae - doplněk stravy na klouby

Doplněk stravy posilující kondici kloubů je komplexem složek stimulujících správné fungování pohybového aparátu.

Glukosamin sulfát se vyskytuje v matici kloubní chrupavky a pečuje o to, aby její struktura byla elastická. Podporuje stavbu kloubu, posiluje jeho strukturu a poskytuje mu odolnost proti přetížení. Hydrolyzovaný kolagen zlepšuje regenerační schopnost tkání pohybového aparátu, zejména chrupavek a kostí. Organická sloučenina síry (MSM) je odpovědná za udržování dobré kondice a také za pružnost kůže a krevních cév. Buněčným stěnám zaručuje propustnost pro živiny a schopnost vylučovat toxiny. Vitamín C je nezbytný k výrobě kolagenu a příznivě ovlivňuje mnoho procesů v lidském těle. Výtažek ze zázvoru zlepšuje stav kloubů, snižuje bolest a pomáhá udržovat pohyblivost kloubů.

Jedna tobolka doplňku obsahuje vybrané složky jako: glukosamin sulfát, MSM, hydrolyzovaný kolagen, výtažek z indického kadidlovníku, výtažek ze zázvoru a vitamín C.

Doporučujeme užívat 1 tobolku denně. Balení obsahuje 60 želatinových tobolek, které vydrží na dva měsíce používání.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku během dne. Doplněk je určen pro dospělé jako doplnění denní stravy.

Vitae - Aloe Vera Gel

100% šťáva z listů aloe vera
Neobsahuje umělé příchutě
Neobsahuje přidaný cukr
Neobsahuje konzervanty
Neobsahuje barbaloin

Aloe Vera 100% šťáva s dužinou je zcela přírodní šťáva z listů aloe vera, která je proslulá svými zdravotními vlastnostmi. Aloe zmírňuje příznaky únavy, podporuje hubnutí, hydratuje a regeneruje pokožku. Šťáva z aloe vera také příznivě působí na imunitní systém člověka. Má také protizánětlivé vlastnosti. Dodává energii k jednání. Obsahuje minerální sloučeniny, aminokyseliny a vitamíny.

Vzhledem k blahodárným účinkům na pokožku můžete Aloe Vera Essence Gel používat také venkovně. Doplněk stravy vyrábíme šetrným způsobem z pečlivě vybraných listůAloe Vera. Používáme pouze nejkvalitnější listy z pěstebních ploch, na kterých se nepoužívají chemické přípravky. Díky speciálnímu procesu extrakce blahodárné šťávy z aloe jsme zachovali její přirozenou chuť a všechny vlastnosti čerstvě vymačkané šťávy.

Pravidelné užívání doplňku stravy přispívá ke zvýšení imunity, očištění organismu a ke snížení pocitu únavy a malátnosti.

Objem: 1000 ml

Vitae - Acerola 100% s přírodním vitaminem C

Dužina/pyré z plodů aceroly.

Obsahuje přírodní vitamin C, který pomáhá při správném fungování imunitního systému a podporuje správnou produkci kolagenu zajištěním řádné funkce cév, kostí, zubů, dásní, chrupavek a kůže. Vitamin C obsažený v doplňku přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Acerola může být také velmi dobrým řešením pro lidi, kteří jsou často unavení a pociťují celkovou slabost, také v důsledku různých nemocí, které snižují fyzickou a duševní kondici, jako jsou onemocnění štítné žlázy nebo chronický stres. Kromě vitaminu C obsahuje acerola vitamin A, vitaminy skupiny B a také bílkoviny, železo, vápník, fosfor, hořčík a mangan.

Pravidelná konzumace aceroly také příznivě ovlivňuje fungování jater, ledvin a srdce. Denní dávka 50 ml obsahuje min. 530 mg přírodního vitaminu C. (662,5% RHP - % dosažení denní referenční hodnoty příjmu pro dospělého. Konzumujte dvakrát denně vždy 25 ml půl hodiny před jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Může se vytvořit přirozená usazenina. Před konzumací protřepejte. Použití doplňku u dětí, těhotných a kojících žen je nutno konzultovat s lékařem. Nepoužívejte, jestliže jste alergičtí na některou ze složek.

Objem: 500 ml

Vitae - Chlorofil

Tekutý doplněk stravy Vitae - Chlorofil (sodno-měďnatý chlorofylin).

Chlorofyl je přírodní zelené barvivo nacházející se v rostlinách. Je zodpovědný za proces fotosyntézy, která poskytuje rostlinám nezbytnou energii pro život. Funkce chlorofylu souvisí s jeho molekulární strukturou, která je velmi podobná molekule hemoglobinu. Umožňuje zachycení iontů kovů, které jsou škodlivé organismus, a dalších nečistot. Brání negativnímu vlivu faktorů prostředí, např. znečištěného ovzduší. Jeho pozitivní účinek na udržování fyziologické bakteriální flóry organismu zaručuje rovnováhu v dolní části trávicího systému. Speciálně vybrané složení přírodních složek vám umožní očistit organismus z uložených toxinů. Brání množení mikroorganismů a hub, posiluje imunitní systém, váže a odstraňuje těžké kovy, a také podporuje regeneraci a rekonvalescenci organismu vystaveného dlouhodobému stresu.


Denní dávka 15 ml obsahuje: Sodno-měďnatý chlorofylin 45 mg. Jednu lžičku (5ml) doplňku přidejte do sklenice vody nebo džusu. Pijte třikrát denně během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Objem: 500ml

Zaregistrujte se u Fenixu zdarma a nakupujte se slevou

Do Kódu distributora vyplňte: 0000632