Káva adoro il caffè

KÁVA 100 % Arabica

Pražená mletá káva adoro il caffè nově v nabídce u Fenixu.

Díky spolupráci s malou řemeslnou rodinnou pražírnou kávy máte možnost vychutnat si chuť a vůni speciálních káv, pražených ručně tradičními metodami.

Vášeň a profesionalita pražírny kávy daly vzniknout vskutku královské chuti "adoro il caffè".

Pražení kávy je velké a opravdové umění, které dělá kávu výjimečnou. V malých pražírnách je káva ochlazována pouze proudem vzduchu, což umožňuje zachování aromatických látek jejich kondenzací. V každém kávovém zrnu je tak uzavřená lahodná a vyvážená chuť a vůně čerstvě pražené kávy.

V Katalogu Fenix najdete vysoce jakostní, unikátní druhy kávy z celého světa.

S každým dalším douškem "adoro il caffè" obhalujete jedinečnou barvu chutí a vůní. Vydejte se na svou jedinečnou cestu již nyní a objevte kávy z naší nabídky.


Nakupujte u Fenixu se slevou 25% nebo vydělávejte z domova. Zaregistrujte se zdarma. Kód distributora: 0000632

Pro nákup bez registrace navštivte e-shop

Nabídka pražené kávy adoro il caffè 100% Arabica

Pražená mletá káva South America - málo dráždivá 100 % Arabica EXCELSO

Málo dráždivá pražená káva bez výrazné kyselosti byla vytvořena pro ty milovníky kávy, kteří si kvůli potížím, které mají po kávě, nemohou dovolit žádnou kávu. Kávová zrna byla podrobena zvláštnímu, přírodnímu procesu odstranění dráždivých látek a kávových kyselin. Během dlouhého a pomalého pražení je dosaženo účinku, kdy jsou zrna zbavena kyselé chuti a přitom je zaručeno plné kávové aroma s přírodním kofeinem.

Zrnková káva South America se vyznačuje výraznou vůní s mírně suchou a jemnou chutí a jemným nádechem karamelu. Kávová zrna pocházejí z Regionu Medellin v Kolumbii, která je druhým největším výrobcem kávy na světě a největším výrobcem myté kávy typu Arabica ve třech hlavních odrůdách Caturra, Typica a Bourbon.

South America je káva, kterou můžeme stejně dobře připravit v kávovarech na překapávanou kávu a espresso kávovarech, a stejně tak tradičně v šálku nebo v moka expressu a v presovači.

Objem: 250 g

Pražená mletá káva North America - 100% Arabica

Vychutnejte si příjemný, vinný charakter kávy pocházející z malých plantáží v mexické oblasti Oaxaca. Ručně sklízená kávová zrna z pohoří Pluma mají zajímavou, příjemnou a intenzivní vůni s lehce čokoládovou příchutí a sladkou vůní. Mexická káva se vyznačuje jemnou tělnatostí a nízkou kyselostí. Pěstuje se v nadmořské výšce nad 1700 m. n. m, takže poskytuje přirozenou záruku chuti obsažené v olejích pocházejících z kávových zrn, které dozrávaly velmi dlouhou dobu.

North America je originální chutí jedinečné Arabici Typica Pluma s výjimečně silnou vůní, kterou ocení skuteční kávoví labužníci.

North America je káva, kterou můžeme připravit jak v kávovarech na překapávanou kávu a espresso kávovarech nebo připravit tradičně v šálku, v moka expressu nebo v presovači.

Objem: 250 g

Pražená mletá káva Intercontinental 100% Arabica

Výborná ručně pražená káva se smyslnou kompozicí, která v sobě spojuje vůně a chuti malých, vysokohorských plantáží v Brazílii, Kolumbii, Etiopii a Guatemale. Speciální směs kávy Arabica typu Bourbon a Typica získává díky ručnímu pražení zrn každého druhu zvlášť ušlechtilou, nadčasovou chuť. Unikátní kompozice zrn pocházejících z tradičního, přirozeného způsobu pěstování (1300-2000 m n. m.). S každým dalším douškem Intercontinental objevujete výjimečnou paletu chutí počínaje vybranou, příjemnou kyselostí s lehkým nádechem karamelu, přes neobvykle bohatou vinnou až ovocnou chuť až po jemnou, velmi lahodnou chuť s měkkou a sladkou čokoládovou hladkostí, která překvapí každého milovníka kávy.

Ideální pro přípravu tradičního šálku, stejně jako do kávovarů espresso a s filtrem a do kávových konvic.

Objem: 250 g

Pražená zrnková káva Asia - 100% Arabica

Harmonická kompozice jemné chuti a výrazné vůně, která je neodolatelná. Dokonalost kávy a výrazná chuť koření vychází přímo z vnitřku zrn, které pocházejí z indických plantáží. Chuť kávy postrádá kyselost, takže se káva vyznačuje velkou lahodností. Zrna jsou ručně sklízena a tříděna na zastíněných plantážích, které chrání kávové keře před škodlivými výkyvy teploty. Indická Arabica Plantation A je zařazována mezi nejlepší kávy na světě. Její chuť se vyznačuje harmonií, hlubokou vůní a zanechává jemný tón po dlouhou dobu po vypití.

Indická Arabica je káva s velkými zrny, zbavená vadných zrn všeho druhu, která by mohla zhoršit její aromatické a chuťové vlastnosti. Indické kávy se pěstují ve středních nadmořských výškách 1000-1500 m n. m. v přírodních a velmi dobrých podmínkách.

Zrnková káva "Asia" je vynikající pro přípravu tradičního šálku, do kávovarů espresso a s filtrem a do kávových konvic.

Objem: 250 g

Rozpustná káva Divine - Lyofilizovaná

Lyofilizovaná rozpustná káva s jemnou, jedinečnou vůní.

Díky extraktu z pečlivě vybraných zrn 100% Arabiky obsahuje přírodní kofein. Neobsahuje cukr, žádná sladidla a její kalorický obsah je menší než 1 kcal. Zachovává přirozené vlastnosti, zejména vůni čerstvě pražené kávy s mírnou, suchou kyselostí a jemnou vysokou sametovostí. Lyofilizace zaručuje maximální intenzitu vůně srovnatelnou s opravdovou vůní čerstvě mleté kávy. Rozpustnou kávu Divine připravíte rychle a efektivně, můžete ji porcovat podle svých individuálních potřeb. Je to ideální alternativa, když nemáme po ruce filtry ani kávovar. Doporučujeme používat horké i studené.

Způsob přípravy: Nasypte do hrnku nebo šálku 2-3 čajové lžičky kávy a zalijte horkou vodou. Pro zvýraznění chuti doporučujeme přidat cukr nebo sladidlo a mléko podle svého gusta.

Objem: 150 g

Zaregistrujte se u Fenixu zdarma a nakupujte se slevou

Do Kódu distributora vyplňte: 0000632